تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

مهلت تست

72 ساعت مهلت تست
18 اکتبر 2018
170 views
نظر %

مجموعه رایان گرانات با در نظر گرفتن اهمیت زمان گران بهای مشتریان خود، روش های پرداخت متنوعی را در نظر گرفته است. شما عزیزان می توانید با هر یک از روش های زیر نسبت به پرداخت وجه محصول خود نسبت به ثبت و تائید سفارش خود اقدام کنید.

پرداخت آنلاین

گزینه پرداخت آنلاین راحت ترین و متداول ترین روش پرداخت وجه می باشد. پس از انتخاب محصول، در قسمت سبد خرید پس از ورود اطلاعات آدرس و شماره تماس خود، میتوانید از هر یک از درگاه های پرداخت تعبیه شده در سایت جهت پرداخت وجه و نهائی کردن سفارش خود اقدام کنید.

پرداخت آنلاین

کارت به کارت و واریز به حساب

گزینه کارت به کارت هم می تواند برای آن دسته از عزیزانی که دسترسی به رمز دوم ندارند و یا به هر دلیلی تمایلی به پرداخت اینترنتی ندارند مورد استفاده قرار بگیرد.

جهت استفاده از این گزینه شماره های کارت زیر معرفی می گردند:

کارت بانکی
به نام آقای علیرضا اناری تفت

تله پرداز 733

روش تله پرداز هم یکی از روش های آسان جهت پرداخت وجه می باشد. عزیزانی که نرم افزار آب (733) را بر روی تلفن همراه خود نصب کرده باشند، پس از ورود به نرم افزار و انتخاب بخش تله پرداز، می توانند با وارد کردن کد تله پرداز (1188108) و یا شماره پذیرنده (09121150615) نسبت به پرداخت وجه موردنظر خود اقدام کنند و رسید پرداخت وجه را از طریق تلگرام و یا واتس آپ به شماره 09121150615 ارسال کنند.

راهنمای کامل پرداخت از طریق تله پرداز

پرداخت در محل پس از تحویل کالا

مشتریان محترم شهر تهران می توانند پس از دریافت کالا در آدرس خود، نسبت به پرداخت مبلغ کالا با استفاده از دستگاه کارت خوان سیار و یا پرداخت به پیک اقدام کنند.


نویسنده مطلب رایان گرانات