تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

مهلت تست

72 ساعت مهلت تست
18 اکتبر 2018
122 views
نظر %

حمل و نقل کالاهای دیجیتال به دلیل حساس بودن و آسیب پذیر بودن این نوع کالاها همواره اهمیت ویژه ای دارد. از این رو مجموعه رایان گرانات کوشیده تا با بسته بندی و ارسال کالا از روش های مطمئن این اطمینان را در مشتریان به وجود آورد که کالای درخواستی شان با نهایت دقت بسته بندی و از مبادی امن برای شان ارسال می شود.

روش های حمل و نقل

  • برای سفارشات شهر تهران، مشتریان محترم می توانند از پیک جهت دریافت کالای خود و یا مراجعه حضوری به آدرس دفتر (نرسیده به میدان ولیعصر، کوچه ولدی پلاک 28 واحد 7) استفاده کنند. حتما قبل از دریافت کالا هماهنگی های لازم انجام شود.
  • مشتریان محترم شهرستان می توانند از روش های متنوعی جهت دریافت کالای خود استفاده کنند. پیشنهاد مجموعه رایان گرانات سرویس تیپاکس جهت دریافت کالا می باشد. اما اگر شهر مقصد تحت پوشش این سرویس نیست، شما می توانید هنگام ارسال سفارش روش موردنظر خود را برای ما مشخص کنید. باربری، اتوبوس و پست، روش هایی هستند که شما عزیزان می توانید جهت دریافت کالای خود از آنها استفاده کنید.

 

حتما توجه داشته باشید قبل از ارسال کالا از هزینه ارسال آن اطلاع کسب کنید و در صورت لزوم با بخش فروش هماهنگ کنید.

 

رایان گرانات سعی بر آن دارد تا با بسته بندی ایمن و مناسب، کالای شما را به بهترین نحو به دست شما عزیزان برساند. در این مورد لازم است به موارد زیر توجه داشته باشید:

  1. بروز هرگونه آسیب در حین حمل و نقل کالا متوجه رایان گرانات نخواهد بود و جبران آن بر عهده مجموعه ای است که کالا را به دست شما رسانده اند (پیک موتوری، باربری، پست و …). لذا پس از تحویل گرفتن کالا حتما از صحت کالای دریافتی اطمینان حاصل کنید.
  2. گارانتی و مهلت تست محصولات شامل مواردی است که نقص به دلیلی غیر از جا به جائی ناصحیح بوده باشد.
  3. بهترین روش تحویل کالا، تحویل و تست حضوری کالا در محل دفتر رایان گرانات می باشد. لذا مشتریان محترمی که خواهان ارسال کالا و تحویل در محل هستند، باید در حین تحویل گرفتن محصول از سلامت کالای دریافتی اطمینان حاصل کنند.

 

هدف ما ایجاد حس اطمینان در شماست.


نویسنده مطلب رایان گرانات